elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Wtorek 21.05.2024
Jesteś tutaj:

Wizja przedszkola

„W naszym przedszkolu wspieramy Naszych wychowanków miłością i zaufaniem w jego siły, dodajemy otuchy, dostrzegamy wysiłek i chwalimy, chwalimy, chwalimy..."

•  Przedszkole jest placówką nowoczesną, przyjazną, innowacyjną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole, nastawionych na osiąganie sukcesu.
  • Przedszkole umożliwia wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom, uwzględniając w swoich działaniach potrzeby środowiska.
  • Nad rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana, kompetentna i zaangażowana kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody wychowania i nauczania.
  • Rodzice są współautorami życia przedszkola.
  • Program przedszkola ukierunkowany jest na rozwój dzieci, wprowadza je w świat teatru, literatury, sztuki, rozbudza świadomość przynależności regionalnej.
  • Dzieci korzystają z atrakcyjnych pomocy dydaktycznych, rozwijają swoje zainteresowania i zdolności, działają metodami aktywnymi.

Informacje o artykule

Podmiot udostępniający: Publiczne Przedszkole w Wielu